Аналіз уроку з української
мови
Дата проведення уроку: 02 . 12 .2015 Клас: 9.
Мета відвідування : виявити рівень
засвоєння учнями нового матеріалу.
Тема уроку:. ,,Складнопідрядне речення ,
з підрядними з’ясувальними та
обставинними.’’
Мета уроку: дати поняття про СПР з підрядними з’ясувальними та обставинними , ії будовою, засоби
синтаксичного зв’язку, розвивати логічне мислення , відчуття мови, виховувати
повагу до видатних українців.
Тип уроку: формування вмінь і навичок.
Структура уроку:
Хід уроку
|
Аналіз
уроку
|
І.
Організаційна частина.
|
Привітання учнів. Емоційна підтримка учнів.
Учні
емоційно спокійні, готові до уроку.
|
ІІ.
Актуалізація опорних знань.
-
Перевірка домашнього завдання
-
Запитання для повторення вивченого.
|
1.Учні
включаються в роботу, дають визначення і пояснення.
2.добір
завдань різної складності.
3. Вчитель
підтримує найбільш правильні версії
4. Вчитель
вимагає щоб відповіді були повними.
|
ІІІ.
Мотивація навчальної діяльності учнів.
-
Гра ,, Знайди помилку’’
|
Учні
пожвавлюються і проявляють зацікавленість.
Вчитель
правильно підібрала і продумала способи відновлювального повторення знань.
|
ІУ.
Вивчення нового матеріалу.
Творче
конструювання
-
Робота з текстом підручника
-
Робота із словником
|
1.Вміло
підібране завдання , їх різноманітність сприяє кращій роботі учнів , немає
напруженості .
Учні
зацікавлено шукають потрібні терміни у словниках.
|
У.
Підбиття підсумків
|
Вчитель
аргументовано виставляє оцінки за урок
|
VI . Домашнє завдання
|
|
Висновки: Урок проведено на високому рівні , створено
позитивну атмосферу , що налаштовує на роботу , гарно підібрані форми та методи роботи з учнями . заслуговує
уваги усвідомлення важливості систематичного закріплення набутих розумових
вмінь школяра. Мова вчителя – грамотна . пояснення ведеться на високому рівні ,
спостерігається високий зворотній зв'язок .
Комментариев нет:
Отправить комментарий