пятница, 5 февраля 2016 г.

Аналіз уроку з української літератури

               Аналіз уроку з   української літератури

Дата проведення уроку:                              Клас: 8.
Тема уроку:,, Слово про похід Ігорів ’’. Образи руських князів, князівни Ярославни та узагальненого образу Руської землі.
Мета уроку: допомогти учням глибше усвідомити ідейно- художнє значення  : ,, Слова  про похід Ігорів ’’, розвивати навички аналізу характеристики образів , спостереження над текстом , виховувати почуття патріотизму , щирості і вірності.
Мета відвідування : вивчення діяльності учнів на уроці, якість їх знань та навичок.

Хід уроку
Аналіз уроку
І. Організаційна частина.

 Привітання учнів. До уроку всі готові , чисто , дисципліна відмінна  Емоційна підтримка учнів.
Учні емоційно спокійні, готові до уроку.
ІІ. Актуалізація опорних знань.

-         Запитання для повторення іменника .
-         Літературний диктант            (письмово 12 питань по 1 балу)

1Використанно індивідуальні форми опитування .
2.добір завдань різної складності.
3. Вчитель підтримує найбільш правильні версії
4. вчитель вимагає щоб відповіді були повними.
У загальному учні справились із завданням
ІІІ.Сприйняття і засвоєння учнями навчального матеріалу .
-         Робота в групах
1       група  : підбирає матеріали до характеристики князя Ігоря
2       група : підбирає матеріали до характеристики Всеволода
3       група : характеризує образ Ярослава
4       група : визначає риси характеру князя Святослава
-         Повідомлення про результати роботи в групах
-         Запис висновків у зошиті
-         Еврістична бесіда


Учні активно працюють у групах .
Відповіді свідчать про те , що вони добре ознайомленні з твором
Вчитель допомагає учням ,частково доповнює відповіді
Високий рівень зворотнього зв’язку
Високий рівень учнів у пошуковій роботі 




ІУ Закріплення знань , умінь та навичок
-         Розгадування кросворду
Учні зацікавленно розгадують кросворд

У.Підведення підсумків уроку
- Продовжити речення…
- Виставлення оцінок
Вчитель аргументовано виставляє оцінки за урок 
VI . Домашнє завдання
-         Підготуватися до письмової роботи
Націлює учнів на якісне виконання завдання.
Висновки: Урок проведено на високому рівні , створено позитивну атмосферу , що налаштовує на роботу . На уроці за можливості використовувались різноманітні методи навчання. Доречно були використані словесні, наочні і практичні методи. Вони, в основному, відповідають меті уроку та віковим особливостям учнів. Схвально, що саме на уроці мови вчителька приділяє достатньо уваги і фактичним методам навчання .Мова вчителя – грамотна . пояснення ведеться на високому рівні , спостерігається високий зворотній зв'язок .

                          

Комментариев нет:

Отправить комментарий